O NASKrystian Kłeczek

Artysta

Brat bliźniak Kamila, w wieku 25 lat, student Informatyki na Politechnice Rzeszowskiej. Trener Skoków na Trampolinie.

Kamil Kłeczek

Artysta

Brat bliźniak Krystiana, w wieku 25 lat, student Elektrotechniki na Politechnice Rzeszowskiej. Trener Skoków na Trampolinie.

Akrobatyczne pokazy artystyczne

Duet bliźniaków, Kamil i Krystian Kłeczek urodzonych i mieszkających na podkarpaciu w mieście Rzeszów. Świat akrobatyki poznali 18 lat temu ćwicząc akrobatykę na planszy, w późniejszym czasie przekwalifikowali się na Trampolinę. To właśnie na trampolinie odnieśli największe sukcesy sportowe, począwszy od wielokrotnego zdobycia Mistrza Polski w Skokach Synchronicznych, medalach na indywidualnych Mistrzostwach Polski, skończywszy na uczestnictwie w Mistrzostwach Europy.

Pokazy akrobatyczne wykonują od 5 lat, nieustannie doskonaląc program i poszerzając go o nowe ciekawsze projekty. Występy akrobatyczne, na kameralnych jak i największych scenach Polski pozwoliło uzyskać rzeszę firm, które zaufały umiejętnościom Kłeczków i nawiązały dalszą współpracę ze światem trampoliny. Głównym powodem nieustającej współpracy z klientami jest widowiskowość, profesjonalizm i gwarancja udanej imprezy, pokazy artystyczne w wykonaniu braci Kłeczek wzbudzają wielkie zainteresowanie gdyż takie ewolucję można zobaczyć tylko w internecie, mało kto miał możliwość zobaczyć to na żywo.